Zveme Vás na Česko-izraelské podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou a Israeli-Czech Chamber of Commerce and Industry.
Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a izraelskými firmami.
Akce proběhne v termínu od 23.3. 2021 od 10 hodin (SEČ) do 24.3. 2021 do 16 hodin (SEČ).
V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými izraelskými partnery.
Česko-izraelské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech ICT, Cyber Security, e-health, průmyslový internet věcí a na umělou inteligenci.
Dalšími partnery akce jsou: Federation of Israeli Chambers of Commerce, Israel Export Institute, Manufacturers´s Association of Israel and Israeli Federation of Bi-National Chambers of Commerce and Industry.
Postup pro registraci:
Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechisraelibusinessforum a vyplňte svůj firemní profil.
Členové HK a členové ČISOK mají zvýhodněné vstupné 1.800 CZK +DPH , pro nečleny je to 2.190 CZK +DPH.(Pokyny pro zvýhodněné vstupné obdrží členové komory emailem).
Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky).
Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž.
Pro zaplacení účastnického poplatku následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a poté odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.
Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email).
Následně klikněte na webové stránce dole na „AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS“. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden.
Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání.
Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 23.3. 2021 od 10 hodin (SEČ) do 24.3. 2021 do 16 hodin (SEČ).
Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.
Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.
Registraci je možné provést nejpozději do 22.3. 2021.

KONTAKTY

Česko-izraelská
smíšená obchodní komora
Václavské nám. 802/56
110 00 Praha 1
IČO: 26128934
Zapsána v OR, Městský soud v Praze, oddíl A,
vložka 39326, dne 10.5.2000.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
číslo účtu: 6655300001/5500
Mgr. Ondřej Bočkay
výkonný ředitel
Gabriela Horká
Event & Office Manager
tel.: +420 775 919 160