Zveme Vás na Česko-izraelské podnikatelské fórum B2B ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou a Israeli-Czech Chamber of Commerce and Industry. Dalšími partnery akce jsou: Federation of Israeli Chambers of Commerce, Israel Export Institute, Manufacturers´s Association of Israel and Israeli Federation of Bi-National Chambers of Commerce and Industry.

Akce proběhne v termínu od 30.11. 2021 od 13 hodin (SEČ) do 1.12. 2021 do 17 hodin (SEČ). V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými izraelskými partnery. 

Česko-izraelské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech: energetika – řešení pro zelené energie, úspory energií v průmyslu (4.0 a umělá inteligence), kybernetická bezpečnost.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechiaisraelbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Členové HK a členové ČISOK mají zvýhodněné vstupné 1.440 CZK +DPH (pro nečleny je vstupné 1800 CZK +DPH ). Aby Vám bylo fakturováno zvýhodněné vstupné, proveďte registraci jako Czech participants – Czech Chamber of Commerce and CISOK – MEMBERS. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a v posledním kroku tohoto formuláře vyplňte v sekci „promo kód“ heslo CISOK20, poté odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.
  • Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email). Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam již přihlášených firem s jejich profily naleznete ZDEDoporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 11. 2021 od 13 hodin (SEČ) do 1.12. 2021 do 17 hodin (SEČ). 
  • V případě dotazů k registraci či samotnému fóru je Vám k dispozici kontaktní osoba z HK ČR: Ivana Javorová, Project Manager, e-mail:

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená. Registraci je možné provést nejpozději do 29.11. 2021.

KONTAKTY

Česko-izraelská
smíšená obchodní komora
Václavské nám. 802/56
110 00 Praha 1
IČO: 26128934
Zapsána v OR, Městský soud v Praze, oddíl A,
vložka 39326, dne 10.5.2000.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
číslo účtu: 6655300001/5500
Mgr. Ondřej Bočkay
výkonný ředitel
tel.: +420 224 032 161
Gabriela Horká
Event & Office Manager
tel.: +420 224 032 161