Česko-izraelská smíšená obchodní komora a zahraniční kancelář CzechTrade Tel Aviv, ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Tel Avivu, organizovali v prvním březnovém týdnu odbornou misi spojenou s návštěvou dalšího ročníku mezinárodní konference a výstavy se zaměřením na kybernetické technologie a kybernetickou bezpečnost CYBERTECH TEL AVIV 2022.

Odbornou misi CYBERTECH 2022 jsme oficiálně zahájili 1. března společnou networkingovou večeří s účastníky mise, izraelskými obchodními partnery a zástupci české ambasády v Tel Avivu, CzechTrade a naší partnerské Izraelsko-české obchodní komory.

Následující dva dny pak byla hlavním bodem programu návštěva konference CYBERTECH. Letošní ročník pokryl širokou škálu témat zahrnujících různá odvětví kybernetiky (AI and Machine Learning, IoT, 5G, Cloud Intelligence, FinSec, Active Defense, OT, Law Enforcement, Supply Chain, Critical Infrastructure a mnoho dalších) Pro návštěvníky konference tak byl přichystaný nabitý program zahrnující výstavu, startupový pavilon, odborné přednášky, panelové diskuse a kulaté stoly.

3. března na veletrhu vystoupil také izraelský premiér Naftali Bennett. Díky naší skvělé ambasádě se podařilo zajistit pro účastníci mise i krátké setkání s premiérem.

Účastníci mise měli na konferenci a během doprovodného programu možnost prohloubit stávající a navázat nové kontakty s vyspělými izraelskými a mezinárodními společnostmi, mladými kybernetickými firmami a startupy, a zároveň se prezentovat jako vyspělí hráči na předmětném trhu s významným exportním potenciálem. S vybranými společnostmi jsme pro ně rovněž zprostředkovali B2B jednání.

Pomyslnou tečkou za celou misí pak byla 3. března závěrečná recepce pro účastníky mise a jejich izraelské byznysové partnery na Českém velvyslanectví v Tel Avivu.

Děkujeme všem účastníkům za důvěru a doufáme, že byli s programem spokojeni. A děkujeme také našim skvělým partnerům z Velvylslanectví ČR v Tel Avivu a izraelské kanceláře CzechTrade!

KONTAKTY

Česko-izraelská
smíšená obchodní komora
Václavské nám. 802/56
110 00 Praha 1
IČO: 26128934
Zapsána v OR, Městský soud v Praze, oddíl A,
vložka 39326, dne 10.5.2000.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
číslo účtu: 6655300001/5500
Mgr. Ondřej Bočkay
výkonný ředitel
tel.: +420 224 032 161
Gabriela Horká
Event & Office Manager
tel.: +420 224 032 161