Advocuts v.o.s., advokátní kancelář

Advocuts je advokátní kanceláří tvořenou týmem advokátů a specialistů se zaměřením na různá právní odvětví. Poskytují právní služby převážně v oblasti korporátního práva pro malé a střední podniky. Mají však také zkušenosti s úspěšným vedením významných soudních sporů. Vzhledem ke zkušenostem a zaměření jednotlivých členů  týmu se dále soustředí zejména na oblasti nemovitostí včetně komplexní podpory realizace developerských projektů různé velikosti, dále oblasti práva duševního vlastnictví a práva ICT, mají však např. odborníky i na cizinecké právo, pracovní právo či trestní právo.

Partner kanceláře JUDr. Martin Solil vede nejraději pro naše klienty spory před soudy či správními orgány. Druhý partner kanceláře Mgr. Zdeněk Horák se zase zaměřuje na veřejné zakázky, developerské projekty a poskytování komplexního právního poradenství pro start-upy či jiné začínající projekty našich klientů.

 

CAPPA cooling s.r.o. 

CAPPA cooling je oficiálním zástupcem společnosti YWCT na trhu střední Evropy pro dodávky modulárních a projektovaných chladicích věží do průmyslu. CAPPA nabízí exkluzivní design a ingeneering z Izraele za účelem dodávek na míru vyprojektovaných chladicích věží vybavených špičkovými evropskými technologiemi a komponenty.

Společnost YWCT projektuje a vyrábí chladicí věže již téměř 60 let. Během této doby si společnost YWCT vybudovala pověst důvěryhodného profesionálního dodavatele chladicích věží pro průmysl i energetiku. Díky své flexibilitě a důvěryhodnosti je společnost YWCT ideálním dodavatelem pro přední EPC kontraktory a světové výrobce, jako jsou GE Power, Siemens, Intel, Linde atp.

Dvě hlavní produktové řady společnosti YWCT jsou:

– Modulární chladicí věže: Společnost YWCT vyvinula chladicí věže střední velikosti (600–2 000 m3/h na chladicí věž) z pultruzního FRP s integrovaným bazénem z FRP. Chladicí věž je na místo instalace dodána v modulech, což zkracuje dobu montáže z několika týdnů na několik dní. Modulární věže jsou montovány v ČR a dodávány na místo realizace různých evropských projektů.

– Projektované chladicí věže: Společnost YWCT je odborníkem na projektování a montáž velkých chladicích věží (5 000–120 000 m3/h) pro energetiku a těžký průmysl. Aktuálně dodáváme projektovanou chladicí věž z FRP v rámci projektu nového chladicího okruhu pro jednu českou elektrárnu.

„Společnost YWCT má zájem stát se součástí Česko-izraelské obchodní komory a dále propagovat své aktivity na českém trhu prostřednictvím své zastupující společnosti CAPPA cooling,“ říká Yoram Yerushalmi, generální ředitel společnosti YWCT. „V česko-izraelském průmyslovém prostředí vidíme další příležitosti nejen v oblasti chlazení, ale také ve vodním hospodářství, zejména v úsporách a efektivnějším nakládání s vodou.“ 

 

 

Představení společnosti v PDF je ke stažení zde: CAPPA cooling profile_YWCT

 

Process Solutions, s.r.o.

Process Solutions poskytuje širokou škálu účetních služeb prostřednictvím vlastních kanceláří v pěti zemích CEE s celkem 600 zaměstnanci a prostřednictvím partnerské sítě v dalších více než dvaceti zemích.

Pražská kancelář zaměstnává třicet odborníků v oblastech účetnictví, mezd, daní a HR. Process Solutions v Česku vede od roku 2008 Tomáš Frkal, který pracuje v oblasti účetnictví a daní již více než dvacet pět let.

Process Solutions byla založena v roce 1999 jako další z oborů podnikání globální auditorské společnosti Arthur Andersen. Úspěšná pobočka Process Solutions Kft. v Budapešti prošla v roce 2002 manažerským odkupem a od té doby je v privátním vlastnictví Jánoše Báboše a Andrew Majlatha. Oba majitelé žijí v Budapešti a aktivně se podílejí na řízení firmy. Maďarská kancelář je lídrem na místním trhu outsourcingu účetnictví a mezd.

 

T-Mobile Czech Republic a.s.

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby 6,3 milionu zákazníků. Svou sítí páté generace pokrývá 30,9 % obyvatel ČR. Jako digitální leader zásadně přispívá k digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR. Nabízí také služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení.

Prioritou společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Ve své ESG strategii se T-Mobile kromě klimatických cílů dlouhodobě zaměřuje na digitální inkluzi a mentální wellbeing. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.

 

Výzkumný ústav pro podnikání a inovace při Hospodářské komoře ČR, z.ú.

Hospodářská komora ČR v roce 2017 založila Výzkumný ústav pro podnikání a inovace, z.ú. (VUPI). Stěžejní myšlenkou pro založení ústavu bylo vybudování vlastního hráče v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, který by přinášel výzkumné a vzdělávací aktivity pro zřizovatele v oblastech digitalizace, průmyslu 4.0, robotizace či automatizace. VUPI realizuje takové aktivity, které směřují k podpoře rozvoje podnikatelského prostředí v uvedených oblastech. Spolupracujeme se subjekty veřejné správy, významnými institucemi, firmami a českými univerzitami či středními školami.

Věříme, že inovace jsou motorem podnikání. Zvláště to platí v digitálním věku 21. století. Investice do inovací ve výrobě i službách a špičková úroveň vzdělání je správná cesta pro Českou republiku.

Mgr. Milan Sivý, LL.M.

Milan Sivý je advokátem se specializací zejména na obchodní právo, fúze a akvizice, oblast kolektivního investování a oblast energetiky. Ve své praxi se podílel na poskytování komplexních právních služeb českým a zahraničním klientům, a to jak v souvislosti s projekty v České republice, tak i v jiných zemích. Rovněž působí v asociaci Czech Private Equity & Venture Capital Association (CVCA).

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2011 získal magisterský titul. V roce 2013 získal rovněž titul LL.M. na Nottingham Trent University / B.I.B.S., a. s., v oboru zaměřeném na oblast obchodního práva. V rozmezí let 2009 až 2018 působil Milan Sivý v mezinárodní advokátní kanceláři v Praze. Od roku 2019 spolupracuje s advokátní kanceláří PRK Partners. Hovoří plynně česky, slovensky a anglicky.

 

 

KONTAKTY

Česko-izraelská
smíšená obchodní komora
Václavské nám. 802/56
110 00 Praha 1
IČO: 26128934
Zapsána v OR, Městský soud v Praze, oddíl A,
vložka 39326, dne 10.5.2000.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
číslo účtu: 6655300001/5500
Mgr. Ondřej Bočkay
výkonný ředitel
tel.: +420 224 032 161
Gabriela Horká
Event & Office Manager
tel.: +420 224 032 161