CAPPA cooling s.r.o. 

CAPPA cooling je oficiálním zástupcem společnosti YWCT na trhu střední Evropy pro dodávky modulárních a projektovaných chladicích věží do průmyslu. CAPPA nabízí exkluzivní design a ingeneering z Izraele za účelem dodávek na míru vyprojektovaných chladicích věží vybavených špičkovými evropskými technologiemi a komponenty.

Společnost YWCT projektuje a vyrábí chladicí věže již téměř 60 let. Během této doby si společnost YWCT vybudovala pověst důvěryhodného profesionálního dodavatele chladicích věží pro průmysl i energetiku. Díky své flexibilitě a důvěryhodnosti je společnost YWCT ideálním dodavatelem pro přední EPC kontraktory a světové výrobce, jako jsou GE Power, Siemens, Intel, Linde atp.

Dvě hlavní produktové řady společnosti YWCT jsou:

– Modulární chladicí věže: Společnost YWCT vyvinula chladicí věže střední velikosti (600–2 000 m3/h na chladicí věž) z pultruzního FRP s integrovaným bazénem z FRP. Chladicí věž je na místo instalace dodána v modulech, což zkracuje dobu montáže z několika týdnů na několik dní. Modulární věže jsou montovány v ČR a dodávány na místo realizace různých evropských projektů.

– Projektované chladicí věže: Společnost YWCT je odborníkem na projektování a montáž velkých chladicích věží (5 000–120 000 m3/h) pro energetiku a těžký průmysl. Aktuálně dodáváme projektovanou chladicí věž z FRP v rámci projektu nového chladicího okruhu pro jednu českou elektrárnu.

„Společnost YWCT má zájem stát se součástí Česko-izraelské obchodní komory a dále propagovat své aktivity na českém trhu prostřednictvím své zastupující společnosti CAPPA cooling,“ říká Yoram Yerushalmi, generální ředitel společnosti YWCT. „V česko-izraelském průmyslovém prostředí vidíme další příležitosti nejen v oblasti chlazení, ale také ve vodním hospodářství, zejména v úsporách a efektivnějším nakládání s vodou.“ 

 

 

Představení společnosti v PDF je ke stažení zde: CAPPA cooling profile_YWCT

 

Process Solutions, s.r.o.

Process Solutions poskytuje širokou škálu účetních služeb prostřednictvím vlastních kanceláří v pěti zemích CEE s celkem 600 zaměstnanci a prostřednictvím partnerské sítě v dalších více než dvaceti zemích.

Pražská kancelář zaměstnává třicet odborníků v oblastech účetnictví, mezd, daní a HR. Process Solutions v Česku vede od roku 2008 Tomáš Frkal, který pracuje v oblasti účetnictví a daní již více než dvacet pět let.

Process Solutions byla založena v roce 1999 jako další z oborů podnikání globální auditorské společnosti Arthur Andersen. Úspěšná pobočka Process Solutions Kft. v Budapešti prošla v roce 2002 manažerským odkupem a od té doby je v privátním vlastnictví Jánoše Báboše a Andrew Majlatha. Oba majitelé žijí v Budapešti a aktivně se podílejí na řízení firmy. Maďarská kancelář je lídrem na místním trhu outsourcingu účetnictví a mezd.

 

T-Mobile Czech Republic a.s.

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby 6,3 milionu zákazníků. Svou sítí páté generace pokrývá 30,9 % obyvatel ČR. Jako digitální leader zásadně přispívá k digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR. Nabízí také služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení.

Prioritou společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Ve své ESG strategii se T-Mobile kromě klimatických cílů dlouhodobě zaměřuje na digitální inkluzi a mentální wellbeing. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.

 

Mgr. Milan Sivý, LL.M.

Milan Sivý je advokátem se specializací zejména na obchodní právo, fúze a akvizice, oblast kolektivního investování a oblast energetiky. Ve své praxi se podílel na poskytování komplexních právních služeb českým a zahraničním klientům, a to jak v souvislosti s projekty v České republice, tak i v jiných zemích. Rovněž působí v asociaci Czech Private Equity & Venture Capital Association (CVCA).

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2011 získal magisterský titul. V roce 2013 získal rovněž titul LL.M. na Nottingham Trent University / B.I.B.S., a. s., v oboru zaměřeném na oblast obchodního práva. V rozmezí let 2009 až 2018 působil Milan Sivý v mezinárodní advokátní kanceláři v Praze. Od roku 2019 spolupracuje s advokátní kanceláří PRK Partners. Hovoří plynně česky, slovensky a anglicky.

 

 

KONTAKTY

Česko-izraelská
smíšená obchodní komora
Václavské nám. 802/56
110 00 Praha 1
IČO: 26128934
Zapsána v OR, Městský soud v Praze, oddíl A,
vložka 39326, dne 10.5.2000.
Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
číslo účtu: 6655300001/5500
Mgr. Ondřej Bočkay
výkonný ředitel
tel.: +420 224 032 161
Gabriela Horká
Event & Office Manager
tel.: +420 224 032 161